Try sailing - Vyzkoušejte si jachting na vlastní kůži

Během plavby na školní plachetnici Laser 16 se dozvíte spousty informací o tom, co to vlastně plachtění je; jak, kde i za kolik se můžete stát jachtařem i vy a vůbec uslyšíte mnoho užitečných informací a samozřejmě také uvidíte Brněnskou přehradu z úplně nové perspektivy.

Termíny a ceny

Délka kurzu 1 hodina, cca 45 minut plavby. Maximálně 2 dospělé osoby + skipper, termín denně dle počasí.

Termín domluvou

750
Loď
Instruktor
Kontaktujte nás

Enjoy Sailing - Užijte si jachting naplno

Na palubě sportovní námořní jachty Limbo 6.6 zažijete nejen úžasnou plavbu po hladině Brněnské přehrady a detailně poznáte celou její splavnou část, ale dozvíte se vše podstatné o tom, jak je možné se jachting naučit a prakticky si i vyzkoušet ovládání plachetnice.

Termíny a ceny

Délka kurzu 2 hodin. Maximálně 3 dospělé osoby nebo 2 dospělí a 2 děti + skipper, termín denně dle počasí.

Termín domluvou

1.990
Loď
Instruktor
Kontaktujte nás

Start sailing - Nastartujte svou jachtařskou kariéru.

Základní jednodenní jachtařský kurz pro úplné začátečníky. V teoretické části proberete důležité názvosloví a seznámíte se se všemi důležitými součástmi lodě, pochopíte fyzikální podstatu plavby a naučíte se pár jednoduchých námořních uzlů i základní pravidla plavby. Vše si pak prakticky vyzkoušíte a procvičíte během dvou cvičných plaveb s instruktorem na plachetnici Laser 16 a nakonec i sami na jednoposádkové lodi pod dozorem trenéra.

Termíny a ceny

Délka kurzu 1 den, cca 4,5 hodiny plavby, termín všední den vždy 9.30 – 16 hod, víkendy po předchozí dohodě.

Termín domluvou

3.490Kč/osoba
Loď
Instruktor
Kontaktujte nás

Termín domluvou

5.490Kč/2 osoby
Loď
Instruktor
Kontaktujte nás

Complet sailing - Úplně všechno, co potřebujete vědět o jachtingu.

Nejúplnější jachtařský kurz Vám garantuje, že i naprostý laik po jedné sezoně perfektně zvládne jak plavbu na sportovní plachetnici, tak bezproblémovou dovolenou na námořní jachtě. Komplexní výukový balíček obsahuje vše potřebné za mimořádně výhodnou cenu - teoretické kurzy VMP (vnitrozemská plavba), Skipper coastal (námořní plavba), obsluha VHF vysílačky, příslušné praktické a teoretické zkoušky, praktická výuka na otevřených ploutvových i kýlových plachetnicích i na motorovém člunu, praxe na námořní jachtě v Chorvatsku.

Termíny a ceny

Délka kurzu 1 rok, cca 30 hodin vnitrozemské plavby, 30 hodin námořní plavby, 25 hodin teoretické výuky. Termín individuální, předem vypsané pro námořní praxi a teoretické kurzy a zkoušky. Podrobný popis kurzu naleznete ZDE.

Termín domluvou

Sleva proti nákupu jednotlivých kurzů cca 50%24.990
Kontaktujte nás