Na základě dlouhodobých zkušeností preferujeme u zajištění pronájmu lodí osobní individuální přístup ke každému klientovi. Internetové vyhledávače určitě dokáží vychrlit stovky lodí podle zadaných parametrů, ale právě v zadání správných parametrů pro vyhledávání může být velký problém, nehledě na to, že žádný algoritmus neumí nahradit osobní zkušenosti a subjektivní dojmy, které jsme získali při plavbě na konkrétních lodích, v nám známých lokalitách a pří kontaktu s majiteli a charterovými společnostmi.

Pečlivě s Vámi projdeme všechny Vaše požadavky a vybereme Vám lodě, které budou nejlépe vyhovovat všem Vašim přáním a záměrům. Věříme, že vám tím nejen ušetříme spoustu čau při výběru lodě (služba je pochopitelně nezávazná a zcela zdarma), ale hlavně významně snížíme možnost zklamání při Vaší plavbě.

Stačí nás tedy kontaktovat – telefonicky nebo mailem – a vše ostatní pak už můžete nechat na nás. Mimo vlastní výběr lodě vám poradíme i při volbě nejlepší trasy plavby a dáme všechny potřebné rady na cestu, poskytujeme online servis po celou dobu plavby (počasí, řešení problémů) a těm méně zkušeným či odvážným samozřejmě zajistíme zkušeného kapitána.

Plachetnice

Nejen díky jasné cenové výhodnosti je nabídka plachetnic obrovská. Lze vybírat podle velikosti či počtu kajut (jedna až šest), jízdních vlastností, výbavy a samozřejmě také ceny. V nabídce máme nejnovější cruisery s maximální výbavou a důrazem na pohodlí a komfort i starší lodě za neuvěřitelně příznivé ceny, najdeme vám třeba i sportovní speciály s fantastickými jízdními vlastnostmi i snadno ovladatelné lodě vhodné pro začátečníky.

Katamarány

Hlavní devizou těchto lodí je prostor zcela nesrovnatelný s klasickou lodí, který přináší posádce pohodlí na úrovni apartmánu, mnoho „suchozemců“ ocení i absenci náklonu za plavby. V současnosti se na spoustě lodí již běžně objevují i luxusní prvky jako je klimatizace, generátory a inventory, výrobníky ledu a venkovní grily, což z těchto lodí dělá absolutní šampiony pro ty, kteří očekávají při plavbě maximální luxus a pohodlí.

Motorové jachty

I když jsou v nabídce v menšině, samozřejmě i ony mají svou klientelu, tedy ty zákazníky, kteří preferují pohodlí, jednoduché ovládání a samozřejmě také rychlost a nezávislost na větru. I u těchto lodí máme širokou nabídku od jednoduchých člunů pro dva až po luxusní jachty s posádkou, na kterých můžete zažít na pár dní dovolenou ve stylu opravdových celebrit či filmových hvězd.

Lokality

Chorvatsko
Černá Hora
Řecko – Jónské moře
Řecko – Egejské moře
Turecko
Itálie – Toskánsko
Itálie – Sicílie a Lipary
Sardínie a Korsika
Malta
Baleáry
Jihovýchodní Balt
Jihozápadní Balt
Kanárské ostrovy
Karibik
Azorské ostrovy