Atraktivních jachtařských lokalit jsou na světě stovky. Některé jsou notoricky známé, některé docela utajené, ale všechny stojí za to. Jsme připraveni Vám splnit i to nejtajnější přání a připravit Vám dokonalou jachtařskou dovolenou na Vašem vysněném místě a naprosto přesně podle Vašich představ.

Nemusíte mít vůbec žádné jachtařské zkušenosti – poradíme s výběrem lokality a vhodného termínu, najdeme loď, která bude nejlépe odpovídat Vašim představám a náš profesionální skipper se nejen postará o její řízení, ale bude po celou dobu Vaší dovolené Vaším vynikajícím průvodcem a společníkem.

Lokalitu můžete vybírat prakticky kdekoliv ve slunném středomoří, mimo obvyklé, ale stejně krásné a vždy znovu překvapující Chorvatsko a Řecko, nabízíme třeba Korsiku a Sardínii, Baleárské ostrovy, Maltu, turecké pobřeží a další méně obvyklé lokality. Pro dobrodružnější povahy a cestovatele se nabízí spousta možností na severu Evropy, zimu si můžete vylepšit plavbou na atlantických ostrovech – Kanárech, Kapverdách a Azorech a samozřejmě v Karibiku a můžeme pokračovat i vysloveně exotickými destinacemi v Tichém a Indickém oceánu.

Tak jak je široký výběr lokalit, stejně velká je nabídka lodí – je jen na Vás, jestli zvolíte nejnovější luxusní a komfortní plachetnici nebo katamarán, nebo budete chtít vyhledat starší ekonomicky velmi výhodnou, ale kvalitní loď. A asi budete překvapeni, jak zajímavá může být konečná cena.

Veškeré konzultace a vypracování podrobné individuální nabídky od nás je zcela nezávazné a zdarma. Spojte se s námi a nechte si splnit svá přání a udělejte radost svým blízkým a přátelům.