Unikátní a nenahraditelná atmosféra, kdy se ocitneme tváří v tvář nekonečnosti mořského prostoru, působí zvláště na nás suchozemce naprosto jedinečným způsobem. Zpěněná voda pod přídí jachty, napnuté plachty, vítr ve vlasech a paluba pod nohama, ale i naprostá nutnost spoléhat na sebe i na ostatní členy posádky, omezený prostor plachetnice na otevřeném vše obklopujícím moři – to vše vytváří dokonalé podmínky k zjištění svých hranic a možností, postojů, emocí a potřeb a jejich přenesení do osobního i profesního života. Střídající se adrenalinové vzrušení ze sportovní plavby i dokonalá hluboká relaxace na palubě jachty dávají vzniknout prostředí jako stvořenému pro pořádání firemních akcí, sebepoznávacích seminářů, setkání s významnými obchodními partnery a podobně. I během několik málo dní, kdy jsou účastníci plavby vytrženi z běžného každodenního stereotypu, dochází k neuvěřitelné regeneraci psychických i fyzických sil. Pojďte se o tom s námi přesvědčit i Vy!

Pro Vaši firmu rádi navrhneme, připravíme a zrealizujeme námořní plavbu podle Vašich představ.

Motivační plavby pro zaměstnance

Určitě se s námi shodnete, že dobří pracovníci s vysokou motivací jsou tím nejcennějším, čím Vaše firma disponuje. A právě několik dní strávených na jachtě je dokonalou odměnou a motivací a zároveň ideálním příležitostí pro zlepšení pracovních i osobních vztahů mezi zaměstnanci. Prostě investice, která se vyplatí.

Plavby s obchodními partnery

Jedná se o jedinečný způsob, jak zvýšit prestiž Vaší firmy v očích Vašich zákazníků a partnerú. Luxusní námořní jachta vedené profesionální posádkou, pohodová uvolněná atmosféra slunného středomoří a klid opuštěných zátok a rybářských přístavů vytvářejí to nejdokonalejší prostředí pro úspěšné jednání a vytváří jedinečnou image úspěšnosti Vaší firmy. Bohaté zkušenosti jasně dokazují, že jde o neuvěřitelně účinný a efektivní způsob, jak dosáhnout svých obchodních cílů.

Teambuilding

Málokterá lidská činnost dokáže tak dokonale a komplexně prověřit Vaše schopnosti a odhalit slabiny a nedostatky, jako plavba na sportovní lodi. Bezpodmínečná nutnost spolupráce celé posádky a vzájemná závislost jejich jednotlivých členů jsou zárukou kvalitní teambuildingové akce, kterou pro Vaši firmu připravíme přesně na míru podle Vašich představ.

Výběr lokality, typu lodě, rozsahu služeb a délky pobytu je zcela na Vás - veškeré konzultace a vypracování podrobné individuální nabídky od nás je zcela nezávazné a zdarma.