Výuka s instruktorem na lodi – Aquila, RS Vision

Vhodné od úplných a naprostých začátečníků až po pokročilé jachtaře. Naučíte se vše od základních technik ovládání plachetnice z pozice kosatníka i kormidelníka, správného nastavení plachet, obratů až po plavbu se spinakrem a genakrem či vyvažování na hrazdě pro ty sportovněji založené. Instruktor je s Vámi na palubě po celou dobu plavby.

Termíny a ceny

Termíny denně dle počasí, obvyklá délka lekce 2 hodiny. Kapacita 1 – 2 osoby + instruktor (Vision 1 + 1). Cena pronájmu lodě od 350 Kč / hodina, instruktor 350 Kč/hodina, více v ceníku.

Výuka s instruktorem na lodi – Limbo 6.6

Výuka na našem minitonneru je vhodná pro začátečníky, kterým zcela nevyhovují otevřené sportovní plachetnice, a zároveň umožňuje zájemcům o námořní jachting a plavbu na kajutových plachetnicích seznámit se s obsluhou malé, ale přesto zcela plnohodnotné námořní jachty.

Termíny a ceny

Termíny denně dle počasí, obvyklá délka lekce 3 hodiny. Kapacita 1 – 3 osoby + instruktor . Cena pronájmu lodě s instruktorem 2300 Kč/lekce, více v ceníku.

Výuka s instruktorem na motorovém člunu – Topaz, Pico

Vhodné pro mírně pokročilé jachtaře se znalostí základů ovládání lodě a plachet. Plavba na jedno-posádkové lodi je nejspolehlivější metody, jak se stát opravdovým jachtařem, získat na lodi sebedůvěru a prohloubit a zažít si veškeré znalosti a dovednosti.

Termíny a ceny

Termíny denně dle počasí, obvyklá délka lekce 2 hodiny (instruktor 1 hodina). Kapacita 1 osoba + instruktor. Cena pronájmu lodě od 350 Kč / hodina, instruktor na člunu 600 Kč/hodina, více v ceníku.